Szkolenia z Pierwszej Pomocy, PPOŻ i BHP na terenie całego Śląska i nie tylko – już od 1 osoby!

kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy śląskie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Organizujemy szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ., KPP i pierwszej pomocy z różną częstotliwością i wielu miejscach. Z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę, w oparciu o Państwa oczekiwania.

Odpowiemy na Państwa pytania, odbierając e-maila lub telefon. Oferujemy również możliwość skorzystania z gotowego formularza kontaktowego, po otrzymaniu którego skontaktujemy się z Państwem.

Gwarantujemy szkolenia na wysokim poziomie, prowadzone przed doświadczonych instruktorów, mających na co dzień kontakt z dziedzinami, o których są kursy. Ponadto pomożemy Państwu wdrożyć zasady bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie oraz innej instytucji, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Współpracujemy z firmami prywatnymi i instytucjami publicznymi na terenie Śląska.

Zaufały nam tysiące klientów, ponieważ profesjonalizm jest dla nas filarem udanej współpracy. Pomagamy zrozumieć i opanować przepisy przeciwpożarowe, zapewnić odpowiedni poziom BHP oraz uczymy, jak udzielać pierwszej pomocy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której wesprzemy Państwa biznes oraz zadbamy o jego bezpieczeństwo.

Organizujemy szkolenia na terenie całego Śląska, więc z pewnością dopasujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Dzięki naszej elastyczności możemy rozpocząć szkolenia już dla jednej osoby. Im liczba uczestników jest większa, tym czas trwania kursu może być dłuższy, abyśmy mogli przekazać całą wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

ul. Kolejowa 6/1
41-100 Siemianowice Śląskie

ul. Kolejowa 6/1
41-100 Siemianowice Śląskie

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń do Nas
Send message via your Messenger App